Zodpovedné
hranie

Hrajte s rozumom,
hrajte bezpečne

V spoločnosti Fortuna chceme, aby mali z našich hier rovnaký zážitok všetci hráči. Snažíme sa pre hráčov vytvárať bezpečné prostredie, v ktorom sú hazardné hry pod kontrolou.

Ako zodpovedná slovenská spoločnosť zameraná na stávkovanie a hazardné hry dodržiavame všetky vnútroštátne aj medzinárodné nariadenia a normy, vrátane Zákona o hazardných hrách č. 30/2019 Z. z. a v znení neskorších predpisov, všetkým našim hráčom poskytujeme široký výber rôznych obmedzení hrania.

Spolufinancujeme činnosť Linky pomoci pre problémy s hraním. Linka pomoci je zriadená od r. 2013 v Centre pre liečbu drogových závislostí na Hraničnej ul.č.2 v Bratislave. Jej cieľom je prevencia a boj proti závislosti od hazardných hier a je určená na pomoc nielen ľuďom, ktorí majú problémy s hraním, ale aj pre ich rodinných príslušníkov a známych, ako aj pre ľudí z odbornej verejnosti.

Ďalšie informácie o našich iniciatívach týkajúcich sa budovania povedomia o hazardných hrách vrátane zásad stávkovania, finančnej gramotnosti a zaisťovania bezpečnosti v online priestore nájdete tu: https://www.feg.eu/responsibility

Sme v tom
všetci spolu

Spolupráca je nevyhnutná na to, aby mohli hazardné hry zostať aj naďalej zábavné a predovšetkým bezpečné.

Ako popredný svetový hráč v odvetví musí Fortuna reagovať na trhové trendy a využívať tie najlepšie a najnovšie inovácie a osvedčené postupy z celého sveta. V dôsledku toho s hrdosťou oznamujeme, že v spolupráci s konzultantmi na miestnej aj medzinárodnej úrovni sme na tieto účely vytvorili vlastný nástroj – Fortuna Player Protection. Ten nám umožňuje rozpoznávať potenciálne riziká na základe vášho správania pri hraní a poskytovať vám prispôsobené rady, vďaka ktorým bude vaše hranie aj naďalej zábavné a bezpečné.

Nastavte si limity

Ponúkame celú škálu nástrojov, ktoré vám pomôžu udržať problémové hráčstvo pod kontrolou. Všetky limity si môžete nastavovať a upravovať kedykoľvek v nastaveniach profilu. Po prihlásení stačí vybrať položku „Nastavenia“ a následne „Sebaobmedzujúce opatrenia“. Podľa potreby si môžete nastaviť len jeden, dva alebo rovno všetky.

Pohovorme si
o peniazoch

Maximálna výška stávok

Po nastavení mesačných limitov môžete kontrolovať svoje výdavky a utrácať len toľko, koľko chcete.
Po dosiahnutí tohto limitu sa už neprijmú ďalšie stávky a vy budete musieť počkať do začiatku nasledujúceho obdobia, ak si budete chcieť znova staviť.

Maximálna výška čistej prehry

Ak sa chcete ubezpečiť, že neprehráte viac, ako budete chcieť, môžete si nastaviť aj mesačné limity na čisté prehry.
Tento limit sleduje sumy, ktoré ste stavili pri každej stávke za dané obdobie, a až do vyhodnotenia tiketu považuje každú stávku za prehru.

*Limity sú uvádzané v mene EUR a je možné ich nastaviť samostatne pre kurzové stávky a osobitne pre hry v online kasíne.